Sākusies pieteikšanās studijām arī Latvijas Universitātes koledžās

Sākusies pieteikšanās studijām arī Latvijas Universitātes koledžās

Visu jūliju un vēl augusta sākumā ir iespēja reģistrēties studijām 2018./2019. akadēmiskajā studiju gadā arī Latvijas Universitātes (LU) koledžās – LU Rīgas Medicīnas koledžā un LU P. Stradiņa medicīnas koledžā.

LU Rīgas Medicīnas koledža 

LU Rīgas Medicīnas koledža ir akreditēta augstākās profesionālās izglītības iestāde, kurā pēc vidējās izglītības iegūšanas iespējams iegūt pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību. Koledža atrodas blakus Latvijā lielākajam slimnīcu kompleksam – Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcai. Tas nodrošina studiju un prakses iespējas daudzprofilu klīnikās, kā arī iespēju studijas apvienot ar darbu veselības aprūpē.

Studijas iespējams uzsākt trīs akreditētās pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmās – “Māszinības”, “Ārstniecība” un “Masāža un hidroterapija”. Koledža piedāvā plašas iespējas studijām mūsdienīgā medicīniskā aprīkojuma nodrošinātā vidē, kurā iespējams moderēt klīnisko situāciju simulācijas.

Pēc studiju pabeigšanas absolventi var strādāt valsts vai privātās klīnikās, veselības aprūpes centros, plaša profila slimnīcās, ārstu privātpraksēs, rehabilitācijas centros, sociālās aprūpes centros, skolās un citviet.

LU Rīgas Medicīnas koledžas studiju programmām elektroniski iespējams pieteikties līdz 10. augustam, kā arī klātienē līdz pat 16. augustam Rīgā, Hipokrāta ielā 1, 2. stāvā 211. kabinetā darba dienās no plkst. 10.00 līdz 16.00. Plašāka informācija par uzņemšanu pieejama LU Rīgas Medicīnas koledžas mājas lapā.

LU P. Stradiņa medicīnas koledža

LU P. Stradiņa medicīnas koledžā studijas tiek nodrošinātas divos studiju virzienos – “Veselība un aprūpe” un “Sociālā labklājība” -, kuros ir akreditētas deviņas pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas – “Māszinības”, “Ārstniecība”, “Estētiskā kosmetoloģija”, “Ārstnieciskā masāža”, “Biomedicīnas laborants”, “Radiologa asistents”, “Podoloģija”, “Sociālā aprūpe” un “Sociālā rehabilitācija”.

Koledžai ir arī filiāle Rēzeknē, kur tiek realizētas divas studiju programmas – “Māszinības” un “Ārstniecība”. Filiāles uzdevums ir sagatavot Latgales reģionam augsti kvalificētus speciālistus veselības aprūpes jomā, kompetentus un konkurētspējīgus speciālistus darba tirgum. Rēzeknes filiāles absolventi strādā slimnīcās, ambulatorās aprūpes iestādēs un veselības aprūpes centros Latgales reģionā.

Koledža ir ieguvusi Erasmus Augstākās izglītības hartu (ECHE) un īsteno mācību mobilitātes studentiem un personālam ERASMUS+ programmas ietvaros. Kā arī ir izveidota veiksmīga sadarbība ar veselības un sociālās aprūpes iestādēm un institūcijām, augstskolām un uzņēmumiem gan Latvijā, gan Eiropā. Vienlaikus ar pamatstudijām koledža īsteno arī profesionālās pilnveides izglītības programmas un tālākizglītības programmas veselības un sociālās aprūpes speciālistu kvalifikācijas uzturēšanai.

Pieteikšanās studijām 2018./ 2019. akadēmiskajam studiju gadam notiek līdz 3. augustam LU P. Stradiņa medicīnas koledžā darba dienās no plkst. 9.00 līdz 15.00 Jūrmalā, Bulduros, Vidus prospektā 38. Tālrunis papildu informācijai 26530342 vai 25448404, kā arī e-pastā lupsklietvediba@gmail.com.

Savukārt pieteikšanās studijām Rēzeknes filiālē notiek līdz 3. augustam no plkst. 9.00 līdz 15.00 Rēzeknē, Raiņa ielā 5a. Tālrunis papildu informācijai 26144109 vai 27882168, kā arī e-pastā lupsk.rezekne@gmail.com.

Reģistrācijas maksa – 5 EUR par vienu studiju programmu. Plašāka informācija par uzņemšanu LU P. Stradiņa medicīnas koledžas studiju programmās pieejama šeit.