Uzņemšana LU filiālēs turpināsies līdz 31.augustam

Uzņemšana LU filiālēs turpināsies līdz 31.augustam

Uzmanību visiem studētgribētājiem reģionos! Papilduzņemšana Latvijas Universitātes (LU) astoņās reģionālajās filiālēs tiek plānota pēc vienotās uzņemšanas 2. kārtas rezultātu paziņošanas un līguma slēgšanas, t. i., no 24. jūlija. Par precīziem laikiem un termiņiem aicinām sekot informācijai mājas lapā – www.lu.lvun www.gribustudet.lv.

“Latvijas Universitātes filiāles šogad pirmo reizi piedalījās vienotajā uzņemšanā, tas bija jaunums. Un tā kā dati par iepriekšējiem gadiem liecina, ka lielākais studētgribētāju skaits filiālēs piesakās tieši augusta mēnesī, tad jūlija sākumā filiālēs saņemtais pieteikumu skaits – 154 – nebija pārsteigums, jo saprotam arī, ka novados dzīvair “vēsturiska atmiņa” un informācija bieži tiek nodota nepastarpināti – absolvents – nākošajam studentam, un varbūt ne visi seko drukātajām reklāmām,” skaidro LU Studentu servisu departamenta direktors Jānis Saulītis un uzsver, ka “papilduzņemšana LU filiālēs tiks izsludināta jūlija otrajā pusē.”

Par LU filiālēm

LU filiāles – tā ir iespēja studēt tuvāk mājām kādā no 8 filiālēm Latvijas reģionos – Alūksnē, Bauskā, Cēsīs, Jēkabpilī, Kuldīgā, Madonā, Tukumā, Ventspilī – un iegūt LU diplomu.

Studiju programmas piedāvā iespēju iegūt augstāko profesionālo izglītību pedagoģijas, komercdarbības, kā arī  darba aizsardzības studiju programmās, sākot ar pirmā līmeņa (koledžas) augstākās izglītības studiju programmām un profesionālā bakalaura programmām (vasaras uzņemšanā) līdz maģistra studiju programmām (ziemas uzņemšanā). Četrās filiālēs šogad tiek plānota arī profesionālā bakalaura programmas “Sociālais darbs” īstenošanas uzsākšana.

Izvēloties studijas LU filiālē, Tu iegūsi:

  • Studijas – nepilna laika klātienē;
  • Draudzīgu studiju maksu;
  • Mūsdienīgu studiju vidi;
  • Aktuālas studiju programmas;
  • Talantīgus, gudrus pasniedzējus – LU docētājus;
  • Pozitīvu, atsaucīgu personālu;
  • Prakses iespējas profesionālu prakšu mentoru vadībā;
  • Prestižas augstskolas diplomu;
  • Labas karjeras iespējas.

Filiālēm ir laba sadarbība ar pašvaldībām, pašvaldību iestādēm, novadu uzņēmējiem, tās ir ne tikai studiju vietas, bet veidojas kā reģionālie centri – studiju, pētniecības un mūžizglītības nodrošināšanai, sekmējot reģiona tautsaimniecības attīstību.